Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Inżynier Testu - Elektronik

Lacroix Electronics Sp. z o.o.O firmie

Lacroix Electronics Sp. z o.o.

Lotnicza 2

Kwidzyn

Firma LACROIX Electronics Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji, europejskiego lidera w produkcji podzespołów elektronicznych, w szczególności dla branż motoryzacyjnej i przemysłowej. Fabryka w Polsce w ostatnich latach zdobyła wiele nagród w najbardziej prestiżowych konkursach na najlepszą firmę i pracodawcę w Polsce, m.in. Diamenty Forbes, HR Dream Team, Kreator Miejsc Pracy, HR Innovator, Siła Przyciągania, Orzeł „Wprost”, Top Employer Automotive, Złoty Laur Pomorskiej Nagrody Jakości, i wiele innych. Firma zatrudnia ponad 4000 profesjonalistów w Polsce, we Francji, w Niemczech i Tunezji.

Zatrudniamy najlepszych i pracujemy dla najlepszych !!!
INŻYNIER TESTU - ELEKTRONIK

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i modyfikacja urządzeń testujących funkcjonalność naszych produktów,
  • tworzenie oprogramowania i dokumentacji do projektowanych urządzeń,
  • nadzorowanie pracy urządzeń i maszyn testujących,
  • współpraca z międzynarodowymi klientami,
  • wpieranie akcji związanych z poprawą działania systemów testowych,
  • szkolenie operatorów oraz techników testu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka itp.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • wiedza techniczną z zakresu elektroniki,
  • umiejętność programowania w C, C++,
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • znajomość technik i systemów pomiarowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • realizację projektów dla światowych liderów w branży motoryzacyjnej
  • efektywny onboarding w platformie e- learnigowej
  • pomoc opiekuna w okresie wdrożenia
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet relokacyjny na 3 lata (dofinansowanie kupna mieszkania)
  • mini SPA w pracy (masaże, zabiegi fizjoterapii, usługi kosmetyczne i fryzjerskie)
  • pakiet zniżek u naszych lokalnych partnerów w ramach programu „Lakarta”
  • porady prawne, finansowe, dietetyczne
  • usługi Concierge
  • wspólne inicjatywy promujące aktywny tryb życia (m.in. karty Multisport
  • pakiety medyczne i ubezpieczenia grupowe
  • szeroki pakiet szkoleń i kursów językowych

Ogłoszenie archiwalne