Oferta pracy

Inżynier testu

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, opracowywanie i wdrażanie rozwiązań testowych dla produktów elektrycznych celem ich optymalizacji i ulepszenia

  • Opracowywanie własnych metod testowych na liniach produkcyjnych lub na gotowym wyrobie

  • Wdrażanie nowego sprzętu testowego

  • Diagnozowanie przyczyn źródłowych oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w przypadku awarii i zwrotów

  • Współpraca z Działem Produkcji, Testów i R&D

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów produktów elektrycznych

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa w pracy z wysokim napięciem

  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość LabView, C++, Java lub innych języków programowania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta My Benefit, konkursy i programy z nagrodami finansowymi, wydarzenia integracyjne

  • Pakiet szkoleń i zajęć językowych, dofinansowanie studiów oraz szkoleń

  • Pakiet relokacyjny

  • Parkingi dla samochodów i rowerów

  • Kantyna, catering

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy