Oferta pracy

Inżynier Testu

KITRON Sp. z o.o.

  • Droga Kurpiowska 75, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Droga Kurpiowska 75

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, wdrażanie i doskonalenie urządzeń testujących;

  • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu;

  • Nadzór techniczny nad procesem testu;

  • Szkolenie operatorów i techników testu;

  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów procesowych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja, automatyka);

  • Praktyczna umiejętność programowania, wskazana znajomość Lab View i Test Stand; LabWindows, C#;

  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych I2C, SPI, GPIB, CAN;

  • Dobra znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej;

  • Znajomość systemów pomiarowych;

  • Wskazane doświadczenie związane z procesem testowania urządzeń elektronicznych;

  • Znajomość testerów ICT, AOI będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa;

  • Samodzielność w działaniu;

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany technologicznie park maszynowy;

  • Ciekawe zadania realizowane w międzynarodowym środowisku;

  • Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Karta Multisport.

Kitron jest wiodącą skandynawską firmą produkującą elektronikę (EMS), zapewniającą dużą elastyczność, efektywność kosztową i innowacyjność w całym łańcuchu wartości. Firma prowadzi działalność w Norwegii, Szwecji, na Litwie, w Niemczech, Polsce, Chinach, Czechach i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniając 2500 wysoko wykwalifikowanych pracowników, Kitron produkuje i dostarcza cały wachlarz produktów - od w pełni zmontowanych elektronicznych płytek drukowanych po kompletne produkty końcowe dla klientów na całym świecie. Powiązane usługi techniczne, takie jak prototypowanie, industrializacja, analiza materiałów i opracowywanie testów znajdują się katalogu kompetencji oferowanych przez Kitron.

Przewiń do profilu firmy