Oferta pracy

Inżynier Testu Produktu

PF Logo Express Sp. z o.o.

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i wykonywanie testów produktów wg przyjętych procedur (również własnoręczne wykonywanie testów na maszynach), w celu określenia receptury oraz procedury wykonania dekoracji

  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie farb, parametrów produkcyjnych, zmian w produkcie w celu usprawniania wydajności procesu produkcji, jakości dekoracji i konkurencyjności oferty PF Concept

  • tworzenie standardów dekorowania z uwzględnieniem rodzaju materiałów oraz parametrów produkcyjnych (w tym farby, rodzaj i sposób wykonania materiałów do produkcji, holderów, sposób zakładania produktu na maszynę, ustawienia parametrów maszyny)

  • specyfikowanie wymagań dla produktów wejściowych

  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych (analiza, określenie przyczyn, działania korygujące)

  • udział w testowaniu maszyn

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy

  • ciągłe poszerzanie wiedzy w obszarze materiałów, technik dekorowania, maszyn, farb itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu Materiałoznawstwa, Towaroznawstwa, Chemii lub kierunków pokrewnych

  • wiedza dotycząca tworzyw sztucznych oraz metali

  • doświadczenie w pracy z tworzywami sztucznymi lub metalami

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (B2)

  • umiejętności analityczne oraz wnikliwe podejście do analizowanych zagadnień

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz chęć ciągłego zdobywania wiedzy i dzielenia się nią z innymi pracownikami

  • proaktywne podejście do realizowanych zadań

  • umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

  • przejawianie własnej inicjatywy i proponowanie nowych rozwiązania

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00)

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dużej firmie produkcyjnej

  • atmosferę pracy zespołowej oraz możliwość uczestniczenia w rozwojowych zadaniach

  • dofinansowanie dojazdów do pracy lub bezpłatny transport pracowniczy z Poznania i Śremu

  • kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • świętowanie wspólnych sukcesów

PF Logo Express to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się dekorowaniem szerokiej gamy produktów promocyjnych. Nasza siedziba znajduje się w nowoczesnym parku logistyczno-produkcyjnym w Robakowie k. Gądek. Wyjątkowa atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu, a także nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie to wartości, na które stawiamy w naszym zespole. Jeśli chcesz do niego dołączyć oraz szukasz nowych wyzwań aplikuj na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy