Oferta pracy

Inżynier TPM

Synthos SAO firmie

  • 32-600 Oświęcim, ul. Chemików 1

    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Aktualnie do Działu Optymalizacji Kosztów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • inicjowanie i realizacja projektów mających na celu poprawę efektywności dostępnego parku maszynowego,
  • opracowanie i wdrożenie procedur autonomicznego utrzymania ruchu,
  • wzmocnienie działań w obszarze planowanego utrzymania ruchu i dążenie do ciągłego doskonalenia,
  • wsparcie działu utrzymania ruchu w zapewnieniu sprawności technicznej i właściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych z zastosowaniem narzędzi TPM (analiza awarii EWO, definiowanie standardów oraz klasyfikacja krytyczności maszyn, itp.),
  • aktywna współpraca z działem UR, inwestycji i poszczególnymi wydziałami produkcyjnymi oraz usprawnienie przepływu informacji pomiędzy nimi.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, mechanika i budowa maszyn i pokrewne),
  • znajomość metod i narzędzi Lean Manufacturing, szczególnie w zakresie TPM,
  • bardzo dobra znajomość budowy i działania maszyn i urządzeń przemysłowych oraz układów pneumatycznych, hydraulicznych, sterowników PLC, systemów SCADA, itp.
  • umiejętność czytania rysunków, schematów i dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP oraz pakietu Ms Office,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego w zarządzaniu projektami Lean,
  • bezpośredni wpływ na kreowanie i realizację długofalowej strategii Działu Optymalizacji,
  • pracę w otwartym zespole, w którym każdy pomysł jest wysłuchany,
  • udział w projektach międzynarodowych,
  • benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników,
  • elastyczny czas pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy