Inżynier Urządzeń Grzewczych

APATOR METRIX

  • Grunwaldzka 14, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Grunwaldzka 14

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie urządzeń grzewczych ze szczególnym uwzględnieniem pomp ciepła i kotłów elektrycznych

  • Modelowanie i symulacja działania źródeł ciepła

  • Tworzenie projektów technicznych urządzeń

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Weryfikacja techniczna komponentów urządzeń

  • Współpraca z zespołem R&D i firmą zewnętrzną dostarczającą system komunikujący się z urządzeniami grzewczymi

  • Samodzielne prowadzenie projektów i koordynowanie działań zmierzających do optymalnego wdrożenia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu energetyki, ciepłownictwa lub pokrewne (znajomość termodynamiki i zagadnień związanych z projektowaniem urządzeń grzewczych)

  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń grzewczych (preferowane pompy ciepła)

  • Umiejętność modelowania i symulacji działania źródeł ciepła

  • Znajomość programów: Solid Edge lub innych dedykowanych programów do symulacji i modelowania działania urządzeń i systemów ciepłowniczych

  • Znajomość przepisów, norm i standardów związanych z projektowaniem urządzeń w branży ciepłowniczej

  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem urządzeń elektronicznych i komputerowych systemów wbudowanych

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolności analitycznego i logicznego myślenia

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

  • Zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań

To oferujemy

  • Ciekawą i bardzo rozwijającą pracę przy innowacyjnym projekcie w dziale R&D

  • Możliwość bliskiej współpracy z zespołem z Warszawy, rozwijającym od podstaw system informatyczny

  • Realny wpływ na powstanie pomp ciepła nowej generacji

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie rynkowym

  • Pakiet relokacyjny

  • Stabilność zatrudnienia

  • Bogaty pakiet socjalny; zajęcia językowe; liczne warsztaty, szkolenia; niezapomniane wyjazdy i spotkania integracyjne; możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i skorzystania z dofinansowanej karty sportowej

  • Możliwość udziału w wielu firmowych inicjatywach sportowych oraz dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych

  • Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Rozmowa techniczna online

4

Spotkanie w biurze

5

Spółka Apator Metrix to firma technologiczna tworząca innowacyjne urządzenia pomiarowe. Każdego dnia projektuje i produkuje coraz bardziej zaawansowane, nowoczesne i precyzyjne gazomierze w tym urządzenia typu smart, które pozwalają nie tylko na odczyt, ale również na gromadzenie i analizę dużej ilości danych. Firma produkuje urządzenia z przeznaczeniem na rynek polski jak i inne rynki świata. Obecnie firma chce rozszerzyć swoją działalność o produkcję urządzeń grzewczych.

Głównym wyzwaniem dla projektanta urządzeń grzewczych będzie przygotowanie efektywnego produktu, który spełni nie tylko swoje funkcje grzewcze, zapewni niezawodność, ale też będzie się sprawnie komunikować z systemem informatycznym zarządzającym przepływem energii w zakresie spółdzielni lub innego obszaru niezależnego energetycznie.

Przewiń do profilu firmy