Logo Pracuj.pl

Inżynier Usług IT - Network Services

NIVEA Polska Sp. z o.o.O firmie

NIVEA Polska Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, tworzymy nowe zespoły, które odpowiadały będą za wsparcie globalnych struktur Beiersdorf w zakresie obsługi procesów finansowych i IT.

Dział IT realizuje wsparcie operacyjne procesów IT w zakresie aplikacji biznesowych, infrastruktury oraz service desk dla pracowników filii Beiersdorf z całego świata.

Poszukujemy pełnych pasji, innowacyjnych profesjonalistów, którzy dołączą do naszego międzynarodowego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Jako członek zespołu Global Network Services, Twoja rola jako inżyniera sieciowego będzie polegała na:
  • Instalowaniu, konfigurowaniu i wspieraniu urządzeń sieciowych, w tym serwerów proxy (cloud / appliance) SD-WAN, przełączników, punktów dostępowych
  • projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań sieciowych i/lub poprawianiu wydajność obecnych sieci
  • Zamawianiu sprzętu sieciowego
  • Konfigurowaniu zapór firewall, routingu i switchingu w celu maksymalizacji wydajności i bezpieczeństwa sieci
  • monitorowaniu bieżącej wydajności sieci (w celu jej maksymalizacji)
  • Rozwiązywaniu problemów sieciowych
  • Aktualizowaniu sprzętu sieciowego do najnowszych wersji oprogramowania sprzętowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • co najmniej 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wysokie umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • silna orientacja na satysfakcję klienta
  • doświadczenie z narzędziami Infrastructure as Code (IaC) (Ansible, Terraform, Jenkins)
  • pożądane Certyfikaty CCIE (Cisco), a CCNP (Cisco) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • bogaty pakiet benefitów: m. in. prywatna opieka medyczna dla całej rodziny, przedszkole NIVEA, ubezpieczenie NNW, PPE oraz kafeteria MyBenefit, w tym karta Multisport
  • możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • siłownia w biurze
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z lokalnym HR BP i Service Delivery Managerem

2

Rozmowa z przedstawicielami BSS na poziomie regionalnym

Jesteśmy globalną firmą, częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – bycie liderem na rynku kosmetycznym.

Naszą siłą są dwie marki: ponadczasowa NIVEA oraz nasz lokalny skarb Bambino, o rozwój których dbamy każdego dnia z myślą o naszych konsumentach.

NIVEA Polska jest pracodawcą oferującym równe szanse w zatrudnieniu i zachęca do aplikowania odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, wieku, narodowości, niepełnosprawności, orientacji seksualnej, religii czy przekonań.

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.

Inżynier Usług IT - Network Services, Gnieźnieńska 32, Nowe Miasto, Poznań