Inżynier Utrzymania Budynku (branża produkcyjna)

Antal Engineering & Operations O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, producenta baterii dla pojazdów elektrycznych poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Budynku

Numer ref.: /2/11/2019/KS

Zakres obowiązków:

  • nadzór i kontrola nowych inwestycji budowlanych – przebudowy, remonty, naprawy i konserwacje,
  • prowadzenie działań w zakresie bezpiecznego użytkowania i poprawnej eksploatacji budynków,
  • sporządzanie specyfikacji technicznej i koncepcji.
  • sprawdzanie i weryfikacja poprawności otrzymanej dokumentacji technicznej.
  • nadzór nad firmami realizującymi zlecenia.
  • aktualizacja planów budynków i dostosowanie ich do stanu obecnego.
  • organizacja przeglądów wymaganych prawnie.
  • udział w odbiorach końcowych powierzonych prac budowlanych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo lub architektura,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dobra organizacja pracy.
  • znajomość przepisów ochrony przeciwpożarowej.
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
  • znajomość przepisów prawa budowlanego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
  • czynny udział w projekcie greenfield
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej
  • wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych
  • nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej
  • udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy