Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Infrastruktury - Energetyk

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    I TY możesz dołączyć do lidera - zespołu VIVE

    Obecnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Kielce
    Nr referencyjny: 33/VTR/2017

    Zakres obowiązków:

    • codzienna obsługa techniczna; inspekcja instalacji energetycznych i elektroenergetycznych
    • tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych i dodatkowych
    • rekomendowanie napraw, przeglądów i modernizacji obiektów i infrastruktury
    • pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek
    • przygotowanie projektów, kosztorysów ofertowych

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
    • mile widziane uprawnienia SEP gr 1,2 i D (pomożemy zaktualizować)
    • samodzielność i odpowiedzialność
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość szkoleń i rozwoju
    • pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE  L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie  o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.