inżynier utrzymania ruchu

  • Białystok, Łomża, Augustów, , podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-22
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-06-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz uprawnienia elektroenergetyczne, cechuje Cię innowacyjność i zdolności analityczne? Już dziś dołącz do zespołu i stań się współtwórcą nowej inwestycji!

    Nr ref.: /307/04/2019/AZ/40699
    Białystok, Łomża, Augustów,
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
    • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
    • lekcje języka angielskiego
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    zadania
    • aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych oraz wyposażenia fabryki
    • współtworzenie standardów obsługi technicznej
    • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • pomiary parametrów procesów technologicznych
    • konfiguracja serwonapędów Mitsubishi z wykorzystaniem środowiska IQ Works 2.0
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
    • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
    • uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

    mile widziane:

    • doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON lub MITSUBISHI
    • doświadczenie w pracy z manipulatorami firmy KUKA
    • znajomość środowiska IQ Works 2.0.
    • znajomość programu GP-PRO EX4.0.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47