Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu - Automatyk

Recticel Sp. z o.o.

  • Adolfa Mitery 9, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Adolfa Mitery 9

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów technologicznych w zakresie sterowania maszynami.

  • Programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich (Step 7, Tia Portal).

  • Naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Usuwanie awarii oraz konserwacja prewencyjna.

  • Modernizacja i optymalizacja wdrożonych rozwiązań technicznych.

  • Dobór sprzętu sterującego i wykonawczego w celach modernizacyjnych.

  • Nadzór nad aktualną i jakościową dokumentacją techniczną.

  • Zapewnienie potrzebnych części zamiennych.

  • Przestrzeganie zasad BHP, norm jakości i standardów produkcji obowiązujących w Zakładzie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziana automatyka, mechatronika, robotyka.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze i modyfikacji urządzeń z obszaru automatyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki przemysłowej, doświadczenie w serwisowaniu w/w układów w zakładzie produkcyjnym.

  • Wiedza w zakresie programowania sterowników PLC głównie Siemens.

  • Znajomość zagadnień dotyczących automatyki procesowej tj. pompy, zawory, przepływomierze, pomiary temp. poziomu będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i pracę z dokumentacją techniczną.

  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

To oferujemy

  • Oferujemy Ci samodzielną, ciekawą i ambitną pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie międzynarodowej, będącej liderem w swojej branży

  • Umowę o pracę i długofalową rolę

  • Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów w codziennych wyzwaniach

  • Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny

Recticel is an international industrial player with an ambitious goal: to take the daily experience of comfort to a new level of quality and innovation. We rely on our expertise in the transformation of polyurethane to meet customer and societal challenges responsibly. Recticel is a Belgian Group with a strong European dimension, but it also operates in the rest of the world. Recticel (excluding minority stakes in joint ventures) employs 4,270 people in 41 establishments in 20 countries. Recticel contributes to daily comfort with high performance insulation solutions, foam filling for seats, mattresses and slat bases of top brands and an extensive range of other industrial and domestic applications. Recticel is the Group behind well-known bedding brands (Beka®, Lattoflex®, Literie Bultex®, Schlaraffia®, Sembella®, Swissflex®, Superba®, etc.) and GELTEX® inside. Within the Insulation segment high-quality thermal insulation products are marketed under the well-known brands Eurowall®, Powerroof®, Powerdeck®, Powerwall® and Xentro®. In 2019 Recticel achieved combined sales of EUR 1.22 billion (IFRS 11 consolidated sales: EUR 1.0 billion). Recticel (Euronext: REC – Reuters: RECTt.BR – Bloomberg: REC:BB) is listed on Euronext in Brussels.

Przewiń do profilu firmy

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób. Także w Łodzi zlokalizowany jest SSC o profilu Księgowym i IT, pracujący dla kilku spółek w Europie. W 2021 roku firma Recticel przejmuje od polskiej firmy produkcyjnej Gór-Stal fabrykę zlokalizowaną w Bochni. Firma specjalizuje się produkcją płyt izolacyjnych PIR dla branży budowlanej. Zapraszamy Cię do tego zespołu!