Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu- Automatyk

Sopem

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • modyfikacja podzespołów maszyn w ramach działań prewencyjnych i usprawniających

  • zapewnienie wysokiego poziomu sprawności maszyn

  • optymalizacja istniejących systemów automatyki

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • nadzór nad obiegiem kopii zapasowych programów paneli HMI, sterowników PLC, komputerów przemysłowych oraz innych programowalnych elementów maszyn

  • aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia

  • wdrażanie praktyk z zakresu TPM

  • kontrola i aktualizacja dokumentacji do maszyn

  • wdrażanie akcji prowadzących do optymalizacji wskaźników działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Mechanika, Budowa Maszyn)

  • znajomość urządzeń automatyki przemysłowej

  • doświadczenie w pracy ze sterownikami Siemens serii S7 ( dodatkowy atut znajomość serii S5)

  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Tia Portal, Simatic Manager, STEP5, STARTER, GP-ProEX

  • znajomość sieci komunikacyjnych PROFIBUS, PROFINET wraz z umiejętnością ich diagnostyki

  • min 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • umiejętność diagnozowania I rozwiązywanie problemów

  • bardzo dobra znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego

  • samodzielność, kreatywność, praca w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

To oferujemy

  • zatrudnienie z międzynarodowej firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • work life-balance

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • dopłaty do posiłków oraz napojów

  • znakomita atmosfera w pracy

  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna etc.)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • karta sportowa OK System

Sopem

Wszyscy na całym świecie chcą czerpać korzyści z bezpiecznego, przyjaznego i zdrowego środowiska dla siebie i swoich najbliższych. Somfy tworzy innowacyjne rozwiązania dla domówi i budynków w trzech obszarach: komfort i dobre samopoczucie, bezpieczeństwo ludzi i nieruchomości oraz oszczędność energii. Somfy przyczynia się również do zmniejszenia globalnego śladu węglowego poprzez pozytywny wpływ naszych zautomatyzowanych rozwiązań w budynkach.

Somfy dokłada wszelkich starań, aby te innowacje były dostępne dla jak największej liczby osób poprzez swoje spółki rozlokowane na pięciu kontynentach. Umożliwia nam to dostosowanie naszych produktów i usług do specyfiki każdego rynku.

Dzięki temu Somfy przyczynia się również do rozwoju swoich klientów i partnerów poprzez ciągłe dążenie do oferowania im doskonałych produktów i usług.

Przewiń do profilu firmy