Inżynier Utrzymania Ruchu (Automotive)

  • Koluszki, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.11.2017
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 21.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KONGSBERG AUTOMOTIVE jest częścią globalnego koncernu, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane w krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej Północnej i Środkowej. Kongsberg dostarcza komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive sięgają 1946 roku. Na rynku polskim działamy od 2000 roku, a w 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach.

Aktualnie do naszej nowej fabryki w Koluszkach, która produkuje części do samochodów ciężarowych poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Koluszki k/Łodzi

Zakres zadań:

  • Wspieranie pracowników działu utrzymania ruchu w naprawie, serwisie, przeglądach maszyn
  • Tworzenie planów przeglądów maszyn, narzędzi, urządzeń
  • Opracowywanie instrukcji przeglądów
  • Nadzór nad procesami instalacji i uruchamiania maszyn (współpraca z Inżynierami Procesu, serwisami zewnętrznymi)
  • Koordynowanie i egzekwowanie zasad BHP od serwisów, wykonawców zewnętrznych
  • Prowadzenie analiz przyczynowo –skutkowych (problem solving) oraz odpowiedzialność za wdrożenie wypracowanego rozwiązania
  • Koordynowanie (negocjowanie, zasad, zakresu) umów serwisowych (w tym od dostawców maszyn)
  • Wyznaczenie odpowiednich stanów magazynowych części zamiennych
  • Zapewnienie odpowiednich stanów we współpracy z magazynem części zamiennych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika , automatyka, robotyka)
  • 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu lub serwisu obrabiarek CNC
  • Doświadczenie w obsłudze prewencyjnej maszyn
  • Praktyczna znajomość TPM
  • Otwartość na pracę w systemie 2-zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

Firma oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość skorzystania z Karty Multisport

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się