Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier utrzymania ruchu

FABIOS S.A.O firmie

FABIOS S.A.

556

Białka (pow. suski)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • planowanie, organizowanie i nadzór nad przeglądami technicznymi i remontami maszyn i urządzeń.

  • rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego;

  • planowanie zakupu części zamiennych;

Nasze wymagania

  • Poziom wykształcenia: średnie, wyższe inżynierskie

  • Kierunek /specjalność: mechanika, budowa maszyn lub pokrewne

  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane

  • Uprawnienia: rysunek techniczny

  • Umiejętności: znajomość budowy maszyn i zasad mechaniki

To oferujemy

  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie mającej wieloletnią pozycję na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej;

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień