Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Ruchu

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych,
    • Identyfikacja i diagnostyka awarii,
    • Szybkie reagowanie i usuwanie awarii,
    • Naprawa i serwisowanie układów mechanicznych,  nadzór techniczny w czasie trwania produkcji, nadzór nad prowadzeniem dokumentacji technicznej,
    • Koordynacja pracy zgodnie z zaplanowanym harmonogramem,
    • Udział w modernizacji i instalacji nowych maszyn i linii technologicznych,
    • Planowanie przeglądów i remontów,
    • Samodzielne naprawy w zakresie bieżącej obsługi lub zlecanie napraw na zewnątrz.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenia zawodowego w dziale Utrzymania Ruchu,
    • Wykształcenia wyższego technicznego, kierunek mechatronika będzie ogromnym atutem,
    • Dobrej znajomość rysunku technicznego,
    • Uprawnienia SEP,
    • Znajomość sterowników typu PLC,
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
    • Sumienność, cierpliwość, dążenie do celu.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie produkcyjnej,
    • Atrakcyjny pakiet pozapłacowy,
    • Miłą atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

    Zapraszamy na naszą stronę www.antal.pl

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”