Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Ruchu

  • Duninowo (pow. słupski), pomorskie
  • Kierownik
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polsko - norweską spółką, w branży przetwórstwa rybnego.

    Głównym produktem firmy Morpol jest wędzony łosoś, w którym firma jest liderem na rynku światowym. Odbiorcami naszych produktów są Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

    W związku z planowanym rozwojem poszukujemy osoby chcącej zdobywać nowe doświadczenia, pracującej z dużym zaangażowaniem i umiejętnością szybkiego przyswajania wiedzy.

    IUR/2018/03/23

    Zakres obowiązków:

    • Nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników – Utrzymania Ruchu
    • Planowanie i przeprowadzanie działań prewencyjnych i naprawczych
    • Budowa planów prewencyjnych opartych o analizę FMECA, FRACAS.
    • Tworzenie Instrukcji Konserwacyjno-Remontowych.
    • Zapewnienie ciągłości działania maszyn i urządzeń
    • Nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń
    • Usprawnianie procesów oraz tworzenie odpowiednich standardów
    • Ustalanie priorytetów oraz planowanie działań zarówno krótko i długoterminowych
    • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentowanie wyników
    • Współpraca z managerami i różnymi działami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie – techniczne
    • Wiedza i doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem (warunek konieczny)
    • Przynajmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
    • Praktyczna wiedza techniczna
    • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność utrzymywania relacji ze współpracownikami
    • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołowej
    • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Komunikatywność
    • Elastyczność

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem rynku, w zespole prawdziwych pasjonatów
    • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie
    • Narzędzia pracy laptop, telefon
    • Ciekawe programy szkoleń
    • Realne możliwości rozwoju zawodowego

    Administratorem danych jest Grupa MORPOL SA z siedzibą w Ustka 76-270, Duninowo 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.