Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Morse Systems

Inżynier Utrzymania Ruchu FDM/CAN (Morse Systems)

BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Morse Systems O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i udział w realizacji działań remontowych oraz TPM,

  • Tworzenie analiz oraz implementacja działań zapobiegawczych w zakresie awarii,

  • Rozwijanie oraz usprawnianie systemu raportowania,

  • Udział w procesie zakupu nowych maszyn i uruchomieniu ich,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną parku maszynowego,

  • Modyfikacje rysunkowe części - weryfikacja nowych dostawców,

  • Weryfikacja przyczyn awarii i przestoju maszyn oraz wdrażanie działań zaradczych,

  • Obsługa kontraktów z ewentualnymi spółkami doradczymi zewnętrznymi w zakresie konserwacji, serwisu, napraw

  • Sprawdzanie poprawności prowadzenia archiwum przeprowadzonych prac na maszynach i instalacjach,

  • Nadzór nad archiwizacją danych z maszyn produkcyjnych,

  • Współpraca z działem technologicznym przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami,

  • Specyfikacja oraz analiza niezbędnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,

  • Dbałość o prawidłowe relacje pracownicze i przepływ informacji w zespole.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne,

  • Minimum 4 lata pracy w dziale Utrzymania Ruchu lub Inżynierii Procesu w firmie produkcyjnej - preferowana branża motoryzacyjna,

  • Znajomość zasad TPM,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, doświadczenie w pracy zespołowej,

  • Obsługa komputera - MS Office: Power Point, Word, Excel, E-mail, Internet,

  • Znajomość j. angielskiego,

  • Wiedza z pneumatyki, mechaniki, automatyki i elektroniki,

  • Mile widziana znajomość SAP,

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,

  • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • Możliwość rozwoju w firmie branży automotive

  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Nowoczesne fabryki i Centrum Badawczo – Rozwojowe zostały zlokalizowane przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym i dostarczają swoje produkty m. in dla takich Klientów jak Fiat/GM, Ford, Audi, Volkswagen czy Jaguar.

Przewiń do profilu firmy

BorgWarner Poland dywizja Morse Systems.