Oferta pracy

Inżynier utrzymania ruchu

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Bysewska 42, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bysewska 42

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,

  • konserwacja i samodzielne usuwanie bieżących awarii i usterek półautomatyczej linii pakowania SPL i wózków ręcznych,

  • planowanie -organizowanie – zgłaszanie - nadzór nad serwisami i przeglądami zewnętrznymi, w tym badania UDT dot. urządzeń w magazynie,

  • zamawianie, magazynowanie oraz nadzór i ewidencja narzędzi oraz części zamiennych do posiadanych urządzeń w programie CMMS,

  • prowadzenie i uzupełnienie dokumentacji UDT i/lub DTR zgodnie z wymaganiami BHP,

  • praca z systemem zarządzania flotą wózków i operatorów I_Site TOYOTA,

  • praca z systemem Axinet do zarządzania centralnym prostownikiem.

Nasze wymagania

  • ok. 5 lat doświadczenia w utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń (mile widziane na magazynie),

  • wykształcenie kierunkowe (techniczne, elektromechaniczne),

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania,

  • aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym wysokiego składu wydane przez UDT,

  • gotowość do pracy na jednej zmianie i do napraw interwencyjnych w wydłużonym wymiarze czasu pracy,

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • chęć podjęcia stałej współpracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • rynkowe wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • bezpłatny autobus pracowniczy,

  • opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,

  • przyjazną atmosferę pracy zespołowej, jak w "home",

  • otwartość na Twoje pomysły.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • premia za wyniki

  • bezpłatny autobus pracowniczy

Etapy rekrutacji
1

Wywiad telefoniczny

2

Spotkanie online

3

Spotkanie w firmie

4

Decyzja

Bezapelacyjny lider w branży wnętrzarskiej w Polsce

Biznes lokalny założony i prowadzony przez rodzinę

Kreatywni ludzie, którzy pracują nad ciekawym asortymentem

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy