Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Ruchu

  • Stryków, Zgierz, Głowno, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: powiat zgierski

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie efektywnych harmonogramów prac prewencyjnych uwzględniających priorytety produkcyjne i potrzeby wynikające z terminowej konserwacji maszyn
    • Zapewnienie optymalnej realizacji planów prewencyjnych zgodnie z przyjętymi priorytetami oraz w ramach dostępnych zasobów
    • Rozwój i usprawnienie systemu planowania prac prewencyjnych w obszarze parku maszynowego
    • Optymalizacja kosztów Utrzymania Ruchu
    • Koordynacja realizacji zleceń zadań dla Działu Utrzymania Ruchu
    • Archiwizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną
    • Bieżąca współpraca z Działami Planowania i Produkcji, w celu ustalenia planów remontowych
    • Działania wspierające na rzecz standaryzacji procesów
    • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami
    • Tworzenie instrukcji prac prewencyjnych zgodnie ze specyfikacją i przyjętymi w fabryce standardami
    • Zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas realizacji zadań UR
    • Realizacja innych zadań zleconych przez Przełożonego

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymaniu Ruchu, najlepiej w zakładzie produkcyjnym
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (głównie terminologii technicznej)
    • Mile widziane doświadczenie w technicznej obsłudze nieruchomości
    • Znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym
    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
    • Praktyczna wiedza z zakresu konstrukcji  maszyn i urządzeń
    • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
    • Samodzielność oraz bardzo dobrej organizacji pracy
    • Mile widziana Uprawnienia SEP gr 1, 2, 3 „D”
    • Mile widziane: Znajomość systemu TPM
    • Wiedza i praktyczne umiejętności w obszaru Lean Manufacturing oraz nowoczesnych strategii utrzymania ruchu i BHP
    • Umiejętność analizy i kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych
    • Zdolności efektywnego planowania
    • Komunikatywność, proaktywność, dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie
    • Wczasy pod gruszą
    • Eventy i imprezy okolicznościowe dla pracowników

    Aplikację zawierającą CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną przeanalizowane,
    jednak odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr. 12252