Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier utrzymania ruchu i infrastruktury

"NIDEC INDUSTRIAL AUTOMATION POLAND" SP. Z O.OO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i rozwiązywanie problemów urządzeń produkcyjnych (głównie obrabiarek CNC), oraz infrastruktury;

  • Wsparcie techniczne działu UR przy naprawach, usuwaniu awarii i planowaniu przeglądów;

  • Kontakt z producentami urządzeń, zlecanie i koordynacja prac serwisowych;

  • Instalacje, relokacje maszyn i urządzeń na wniosek Działu technologii;

  • Udział w procesie inwestycji jako członek zespołu odpowiedzialnego za dostarczenie mediów, podłączenia elektryczne i hydrauliczne dla nowych lub istniejących urządzeń;

  • Dzielenie się doświadczeniem, przekazywanie informacji dotyczących konserwacji urządzeń zespołowi utrzymania ruchu w celu skrócenia czasów awarii i poprawy sprawności maszyn i urządzeń;

  • Przygotowywanie raportów, statystyk działu UR, zbieranie danych i ich analiza;

  • Zapewnienie niezbędnej wiedzy technicznej poprzez uczestnictwo w warsztatach, wspieranie rozwoju technicznego techników i operatorów. Analiza przyczyn awarii oraz opracowywanie planów przeglądów I-go i II-go stopnia;

  • Przygotowanie i zarządzanie gospodarką magazynową w celu utrzymania optymalnego stanu części zamiennych. Kontakt z dostawcami w celu zapewnienia niezbędnego zaplecza technicznego i dostarczania wysokiej jakości usług;

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • Wymagane wykształcenie techniczne/inżynierskie. Preferowane kierunki: mechatronika lub automatyka.

  • Znajomość procesów produkcyjnych i obróbki skrawaniem (maszyny, narzędzia itp.).

  • Min. 2-letnie doświadczenie inżynierskie w dziale utrzymania ruchu.

  • Umiejętność czytania specyfikacji technicznych, dokumentacji, rysunków technicznych, schematów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych, PLC.

  • Uprawnienia elektryczne ( SEP 1kV ).

  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie. Język niemiecki lub francuski będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word, Power Point ) oraz pracy w systemie ERP ( np. ORACLE lub SAP ).

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, asertywność.

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność, skrupulatność w wykonywanych obowiązkach.

Mile widziane

  • Znajomość systemów zrobotyzowanych.

  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących infrastruktury budowlanej.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zwiększenia doświadczenia w przyjaznym środowisku pracy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności;

  • Zwrot kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania;

  • Dodatkowe benefity i pozapłacowe świadczenia ( m.in. prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne, premia roczna oraz karty Multisport ).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

"NIDEC INDUSTRIAL AUTOMATION POLAND" SP. Z O.O

Firma Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, międzynarodowa spółka produkcyjna będąca czołowym producentem prądnic i systemów napędowych dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy