Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier utrzymania ruchu i inwestycji

Saint-Gobain

  • Szarbków (pow. pińczowski)

    Szarbków (pow. pińczowski), świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn w powierzonym obszarze fabryki

  • Realizacja powierzonych projektów inwestycyjnych i usprawniających w zakresie technicznym

  • Planowanie prac konserwacyjnych i naprawczych, zakup części zamiennych, podzespołów i narzędzi niezbędnych do prawidłowej pracy urządzeń

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych, wprowadzanie działań zapobiegawczych i naprawczych, wsparcie pozostałych działów w zakresie mechaniki

  • Organizacja i nadzór prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowany kierunek : Mechanika i Budowa Maszyn)

  • Doświadczenie na stanowisku inżyniera w dziale technicznym - mile widziane

  • Znajomość budowy maszyn i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość AutoCad - mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Osoba lubiąca pracę w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

RIGIPS

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Rigips jest producentem i dostawcą kompletnych rozwiązań systemowych do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie suchej zabudowy. Oferujemy m.in.: ściany działowe, sufity podwieszane, okładziny ścienne i systemy zabudowy poddaszy.

Dołącz do naszego zespołu!

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Przewiń do profilu firmy