Ta oferta pracy jest nieaktualna od 943 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Ruchu - Inżynier TPM

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.04.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BalticBerg Consulting Sp. z o.o.

BalticBerg Consulting jest stabilną i szybko rozwijającą się firmą, która dostarcza profesjonalne usługi konsultingowe i szkoleniowe podnoszące efektywność przedsiębiorstw przemysłowych i usługowych. Zajmujemy się profesjonalnym wsparciem działów produkcyjnych, technicznych, utrzymania ruchu i innych kluczowych obszarów operacyjnych w firmach produkcyjnych, wydobywczych oraz transportowych.

Dzięki wysokim standardom oraz dopracowanej metodyce w przystępny i profesjonalny sposób pomagamy kadrom zarządzającym w wielu lokalizacjach Europy Środkowej. Posiadamy nie tylko doskonałe referencje od naszych Klientów, ale również uznanie wielu organizacji branżowych. Naszymi Klientami jest wielu liderów rynkowych. Eksperci BalticBerg mają bogate doświadczenie operacyjne i eksperckie, co przekłada się na doskonałe wyniki wdrożeń oraz bardzo dużą skuteczność szkoleń i projektów BalticBerg.

Naszą firmę cechuje pragmatyzm naszych specjalistów, szybka dynamika rozwoju oraz dobra i wesoła atmosfera pracy. Nowi Pracownicy mają szansę rozwinąć się u boku uznanych ekspertów zarządzania operacyjnego i technicznego.

W związku z rozwojem projektów w Polsce i za granicą poszukujemy nowych specjalistów do naszego Zespołu. Zapraszamy do składania CV!

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
  • stabilna praca w szybko rozwijającej się firmie
  • praca w środowisku ściśle związanym z zarządzaniem procesami, zarządzaniem operacyjnym (szczególnie zarządzaniem technicznym, utrzymaniem ruchu, zarządzaniem majątkiem trwałym) w przedsiębiorstwach z różnych gałęzi przemysłu
  • wsparcie managera operacyjnego oraz konsultantów BalticBerg w realizacji projektów doradczych i szkoleniowych na rzecz Klientów
  • uczestnictwo i wsparcie organizacji szkoleń i projektów BalticBerg
  • prowadzenie prac projektowych (warsztatów, spotkań, szkoleń) związanych z doskonaleniem operacyjnym
  • opracowywanie merytoryczne i graficzne dokumentów, raportów i prezentacji projektowych
  • inne zadania projektowe i bieżące
  • aktywne promowanie usług i produktów BalticBerg wśród Klientów
  • wsparcie procesu sprzedaży szkoleń i usług
  • doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w roli specjalisty, inżyniera lub kierownika w działach Utrzymania ruchu lub działach technicznych lub co najmniej rok doświadczenia w roli konsultanta/trenera w projektach związanych z obszarami technicznymi (np. projekty TPM, wdrożenia prewencyjnego UR)
  • zaangażowanie i samodzielność przy realizacji powierzonych zadań
  • elastyczność w zakresie pracy wyjazdowej
  • biegłość w piśmie i mowie w j. angielskim
  • wykształcenie wyższe I-go lub II-go stopnia, preferowane wykształcenie w kierunku związanym z przemysłem/inżynierią
  • wykształcenie w dziedzinie zarządzania będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w projektach związanych z wdrażaniem prewencyjnego UR i/lub prowadzeniem analiz RCM i/lub częściowym lub kompleksowym wdrażaniem TPM/WCM
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Word, MS Powerpoint
  • podstawowe umiejętność edycji zdjęć/grafik komputerowych
  • podstawowa znajomość systemów CMMS/EAM będzie atutem
  • podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B.
  • poznanie profesjonalnego środowiska biznesowego z perspektywy specjalistycznej firmy doradczej
  • poznanie tematyki zarządzania operacyjnego i technicznego
  • rozwój merytoryczny, zdobycie doświadczenia w wielu firmach
  • możliwy awans wewnętrzny po zdobyciu doświadczenia i samodzielności projektowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • telefon i laptop służbowy
  • 3-miesięczny okres próbny
  • umowa o pracę
  • lokalizacja Warszawa / Poznań / Wrocław / Kraków

Aplikację (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz
lub bezpośrednio na e-mail: praca@balticberg.com.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbęd­nych do real­iza­cji pro­cesu rekru­tacji (zgod­nie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jed­no­lity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się