Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor, Polska
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy firmy odpowiedzialnej za utrzymanie ruchu produkcji.
  • Weryfikacja dziennych raportów pracy od dostawcy usług.
  • Raportowanie problemów i działań do kierownictwa.
  • Przygotowanie miesięcznych raportów z wykonania kontraktu na swoim obszarze.
  • Uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach z dostawcą usługi.
  • Koordynacja i nadzór zewnętrznych firm utrzymania ruchu z w/w zakresu.
  • Reprezentowanie interesów wydziału na spotkaniach.
  • Współpraca przy odbiorach maszyn, oraz wdrażaniu i rozruchu linii produkcyjnych.
  • Systematyczna analiza problemów linii produkcyjnych, proponowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu kształtowania oraz ulepszania procesów, poprawy wydajności i standardów.
  • Prowadzenie projektów w ramach wydziału.

Wymagania:

  • Studia inżynierskie z zakresu budowy maszyn, mechatroniki lub automatyki przemysłowej.
  • Doświadczenie w dziedzinie utrzymania ruchu w branży automotive.
  • Doświadczenie w pracy na obszarze obróbki mechanicznej będzie mile widziane.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów (projekt management).
  • Umiejętność w posługiwaniu się językiem obcym (angielski lub niemiecki) w mowie i piśmie na poziomie minimum B2.
  • Doświadczenie w uruchamianiu i wdrażaniu linii produkcyjnych.
  • Znajomość narzędzi jakościowych z zakresu rozwiązywania problemów (problem solving).
  • Znajomość technik pomiarowych będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office.
  • Znajomość budowy maszyn po stronie mechaniki i automatyki.
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy.
  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnej.
  • Znajomość standardów ISO9001, IATF 16949, VDA 6.3.

Czego możesz się spodziewać?

  • SYSTEM PREMIOWY
  • KARTA SPORTOWA
  • KARTA
    KULTURA
  • OPIEKA MEDYCZNA
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE
  • DODATEK RELOKACYJNY
  • SZKOLENIA
  • PRZYJAZNA ATMOSFERA
  • ŚWIEŻE
    OWOCE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy