Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Elica Group PolskaO firmie

Elica Group Polska

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. Polska jednostka koncernu zlokalizowana jest w Jelczu-Laskowicach koło Wrocławia i zatrudnia obecnie ponad 900 pracowników. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2020.

W związku z rozwojem struktur w Polsce, obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na następujące stanowisko:

Obowiązki

  • realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu
  • konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń wykorzystywanych na produkcji (kontrola funkcjonowania sprzętu, nadzór nad firmami zewnętrznymi, naprawy)
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych i technicznych
  • prowadzenie remontów okresowych urządzeń produkcyjnych i technicznych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania awarii i usterek.
  • instalacja nowych urządzeń produkcyjnych i technicznych
  • analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, proponowanie działań korekcyjnych
  • realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem maszyn
  • tworzenie raportów KPI w utrzymaniu ruchu oraz proponowanie działań optymalizacyjnych
  • ścisła współpraca z innymi działami w zakresie zapewnienia optymalnej pracy dedykowanego obszaru produkcyjnego
  • gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów związanych z naprawami i przeglądami

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, oraz pokrewne)
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektryką, mechaniką, hydrauliką oraz pneumatyką
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość TPM
  • znajomość sterowników Siemens S7 będzie znaczącym atutem
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, inicjatywa
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

Oferta

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole w dobrej atmosferze
  • możliwości rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń
  • możliwość bezpłatnej nauki/doskonalenia języka angielskiego lub włoskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowane posiłki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim za pomocą przycisku Aplikuj

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elica Group Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo do jej wycofania w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Elica Group Polska przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych przez Elica Group Polska znajdziesz ttaju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy