Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu (koordynator firmy zewnętrznej)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

  • Daimlera 5, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Daimlera 5

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy firmy odpowiedzialnej za utrzymanie ruchu produkcji.

  • Weryfikacja dziennych raportów pracy od dostawcy usług.

  • Raportowanie problemów i działań do kierownictwa.

  • Przygotowanie miesięcznych raportów z wykonania kontraktu na swoim obszarze.

  • Uczestnictwo w cotygodniowych spotkaniach z dostawcą usługi.

  • Koordynacja i nadzór zewnętrznych firm utrzymania ruchu z w/w zakresu.

  • Reprezentowanie interesów wydziału na spotkaniach.

  • Współpraca przy odbiorach maszyn, oraz wdrażaniu i rozruchu linii produkcyjnych.

  • Systematyczna analiza problemów linii produkcyjnych, proponowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu kształtowania oraz ulepszania procesów, poprawy wydajności i standardów.

  • Prowadzenie projektów w ramach wydziału.

  • Tworzenie zamówień oraz przestrzeganie standardów finansowych w tym zakresie.

  • Wykonywanie i raportowanie budżetu na powierzonym obszarze.

  • Przygotowanie określonych analiz danych dla kierownictwa.

Nasze wymagania

  • Studia inżynierskie z zakresu budowy maszyn, mechatroniki lub automatyki przemysłowej.

  • Kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie utrzymania ruchu w branży automotive.

  • Doświadczenie w pracy na obszarze obróbki mechanicznej będzie mile widziane.

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów (projekt management).

  • Umiejętność w posługiwaniu się językiem obcym (angielski lub niemiecki) w mowie i piśmie na poziomie minimum B2.

  • Doświadczenie w uruchamianiu i wdrażaniu linii produkcyjnych.

  • Znajomość narzędzi jakościowych z zakresu rozwiązywania problemów (problem solving).

  • Znajomość technik pomiarowych będzie dodatkowym atutem.

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office.

  • Znajomość budowy maszyn po stronie mechaniki i automatyki.

  • Chęć uczenia się nowych rzeczy.

  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnej.

  • Znajomość standardów ISO9001, IATF 16949, VDA 6.3.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • inicjatywy dobroczynne