Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Utrzymania Ruchu

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o.O firmie

  • Lniana 13, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o.

Lniana 13

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn

  • organizowanie konserwacji, przeglądów i napraw maszyn

  • usuwanie awarii maszyn

  • badanie przyczyn awarii i przestojów

  • opracowywanie działań prewencyjnych (TPM)

  • prowadzenie ewidencji maszyn i urządzeń

  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • współpraca z kierownikami produkcji w celu minimalizacji przestojów maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika/automatyka)

  • min. 2 lata na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość przepisów BHP

Mile widziane

  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród osób, które wzajemnie sobie pomagają

  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • możliwość awansu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i konstrukcji spawanych. Dbamy o dobrą atmosferę pracy i wzajemne zrozumienie. Staramy się, aby praca i rodzina szły ze sobą w parze. Dostrzegamy umiejętności i talenty naszych pracowników i wspieramy ich rozwój.

#tworzymyklimat

Przewiń do profilu firmy