Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Castor Drukarnia i Wydawnictwo Marek Bryła, Wojciech Lipiński sp.j. w likwidacjiO firmie

Castor Drukarnia i Wydawnictwo Marek Bryła, Wojciech Lipiński sp.j. w likwidacji

Władysława Łokietka 119

Kraków

Firma Castor - producent puzzli Castorland, prowadzi działalność od ponad 30 lat.

Zebrane w ciągu tego okresu doświadczenie umożliwiło nam stworzenie produktu na najwyższym światowym poziomie i zajęcie mocnej pozycji na wielu rynkach świata.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Współpraca z działami produkcji w zakresie planowego wykonywania remontów.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości produkcji, poprawne funkcjonowanie linii produkcyjnych.
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym.
  • Aktywne poszukiwanie możliwości usprawnień maszyn i urządzeń pracujących na liniach oraz prowadzenie projektów wdrożeniowych w tym zakresie.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Diagnostyka problemów technicznych i procesowych oraz analiza przyczyn występowania i wdrażanie działań zapobiegawczych.
  • Planowanie i nadzór nad przeglądami maszyn oraz zapewnienie odpowiednich części zamiennych.
  • Uczestniczenie w instalowaniu i uruchamianiu nowego sprzętu i jego odbiorze.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi odnośnie realizacji zadań (modyfikacje, serwis).
  • Gospodarowanie materiałami eksploatacyjnymi i konserwacyjno-remontowymi na wydziale.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Budowa Maszyn / Inżynieria Produkcji lub pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum roczne.
  • Znajomość rysunku technicznego, podstaw konstrukcji maszyn.
  • Podstawowa znajomość programów typu CAD.
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi.
  • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych.
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej i zespołu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Wszechstronna wiedza i umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych, w tym umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych, oraz analizy obwodów elektrycznych.
  • Umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów, często pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dogodny dojazd do siedziby z parkingiem dla pracowników.
  • Ośmiogodzinny dzień pracy.
  • Benefity w ramach polityki socjalnej.
  • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi i zasadami BHP.

Oferty proszę przesyłać klikając:

„Informujemy, że Administratorem danych jest Castor Drukarnia i Wydawnictwo M. Bryła,W. Lipiński sp.j. w likw. 31-263 Kraków ul. Łokietka 119. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych.

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 10.05.2018 r. przez firmę Castor Drukarnia i Wydawnictwo M.Bryła, W.Lipiński sp.j. w likw.(administratora danych osobowych) 31-263 Kraków ul. Łokietka 119, dla potrzeb realizacji procesu rekrutacyjnego. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia, które mogę zrealizować w siedzibie Castor lub drogą pocztową. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Castor Drukarnia i Wydawnictwo M.Bryła, W.Lipiński sp.j.w likw. (administratora danych osobowych) dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne