Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Utrzymania Ruchu

Castor Drukarnia i Wydawnictwo Marek Bryła, Wojciech Lipiński sp.j. w likwidacjiO firmie

Castor Drukarnia i Wydawnictwo Marek Bryła, Wojciech Lipiński sp.j. w likwidacji

Władysława Łokietka 119

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działami produkcji w zakresie planowego wykonywania remontów

  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości produkcji, poprawne funkcjonowanie linii produkcyjnych

  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym

  • Aktywne poszukiwanie możliwości usprawnień maszyn i urządzeń pracujących na liniach oraz prowadzenie projektów wdrożeniowych w tym zakresie

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Diagnostyka problemów technicznych i procesowych oraz analiza przyczyn występowania i wdrażanie działań zapobiegawczych

  • Planowanie i nadzór nad przeglądami maszyn oraz zapewnienie odpowiednich części zamiennych

  • Uczestniczenie w instalowaniu i uruchamianiu nowego sprzętu i jego odbiorze

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi odnośnie realizacji zadań (modyfikacje, serwis)

  • Gospodarowanie materiałami eksploatacyjnymi i konserwacyjno-remontowymi na wydziale

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Budowa Maszyn / Inżynieria Produkcji lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok

  • Znajomość rysunku technicznego, podstaw konstrukcji maszyn

  • Podstawowa znajomość programów typu CAD

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

  • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wszechstronna wiedza i umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych, w tym umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych , oraz analizy obwodów elektrycznych

  • Umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów, często pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dogodny dojazd do siedziby z parkingiem dla pracowników

  • Ośmiogodzinny dzień pracy

  • Benefity w ramach polityki socjalnej

  • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi i zasadami BHP

  • Miejsce wykonywania pracy : ul. Łokietka 119, Kraków

Firma Castor - producent puzzli Castorland, prowadzi działalność od ponad 30 lat.

Zebrane w ciągu tych lat doświadczenie, umożliwiło nam stworzyć produkt na najwyższym światowym poziomie i zająć mocną pozycję na wielu rynkach świata.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy