Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Ruchu

  • Krosno Odrzańskie, lubuskie
  • Specjalista
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja Zatrudnienia KS Service sp.z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

    Aktualnie, dla jednego z naszych kluczowych Klientów z branży drzewnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie

    Do obowiązków kandydatów należą następujące zadania:

    • dbanie o efektywny i skuteczny rozruch linii
    • aktywne uczestnictwo w projektach prewencji
    • dbanie o ciągłość pracy linii produkcyjnych, aktualne serwisowanie maszyn i urządzeń technicznych zgodnie z wymogami i potrzebami, aktualizacja dokumentacji technicznej
    • bieżąca kontrola oraz optymalizacja procesów
    • kontrola nad stanem zapasów oraz części zamiennych i materiałów

    Od kandydatów wymagamy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku  w branży drzewnej  w obszarze mechaniki i automatyki min. 2 lata
    • uprawnienia energetyczne grupa II- E,D, mile widziane uprawnienia SEP
    • wykształcenie wyższe inżynierskie: mechanika lub automatyka
    • znajomość pakietu MS Office oraz AUTO CAD

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 4 brygadowym
    • wynagrodzenie wraz z premią
    • szeroki pakiet socjalny (paczki dla dzieci, premie świąteczne, dofinansowanie do wydarzeń
      kulturalno-sportowych
    • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze - spotkania integracyjne
    • możliwość rozwoju - udział w szkoleniach oraz kursach zawodowych oraz kompetencji miękkich dla chętnych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.