Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Truvant Europe Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza raportów z przeglądów, awarii, krótkich przestojów

  • Wdrażanie akcji mających na celu usprawnienie prowadzonych procesów

  • Prowadzenie projektów oraz działań prewencyjnych utrzymaniu ruchu

  • Weryfikacja oraz tworzenie nowych list przeglądowych

  • Zarządzanie oraz tworzenie harmonogramów przeglądów

  • Wspieranie procesów ciągłego doskonalenia w DUR

  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcyjnym oraz prowadzenie szkoleń z tego zakresu

  • Kontakt z producentami maszyn oraz serwisami zewnętrznymi w zakresie wykonania usług i/lub zakupu części zamiennych

  • Tworzenie dokumentacji przeglądowych, planów remontów, dokumentów szkoleniowych, rysunków technicznych

  • Codzienne zarządzanie technikami UR

  • Czynne uczestnictwo w spotkaniach operacyjnych i wspieranie innych działów z zakresu UR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/w DUR – warunek konieczny

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV (opcjonalnie do nabycie po rekrutacji)

  • Umiejętność posługiwania się komputerem (pakiet Office, mile widziany Solid Edge/CAD)

  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w grupie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie dwuzmianowym

To oferujemy

  • Dogodne warunki

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowa drużyna biegowa

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami

3

Weryfikacja i wybór kandydatów

4

Kontakt z wybranymi kandydatami

Nasza firma jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z niepełnosprawnością.

Realizujemy projekt: "No Barriers" - dedykowany zatrudnianiu osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na różne stanowiska pracy, zarówno w obszarze produkcji, jak i na stanowiska administracyjno – biurowe.

Podczas procesu rekrutacji dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać kandydatów oraz ich potrzeby.

Przewiń do profilu firmy

Nasza firma jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.