Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Maspex

  • Łowicz

    Łowicz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawnego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych w wyznaczonym obszarze;

  • zarządzanie zespołem zmianowych Techników Utrzymania Ruchu odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu na jednej ze zmian (4 brygady);

  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń, w tym nadzorowanie i współpraca z firmami zewnętrznymi;

  • analiza awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych;

  • uczestnictwo w opracowywaniu i wdrażaniu projektów inwestycyjnych i modernizacji maszyn;

  • wdrażanie procedur i narzędzi zgodnie z metodologią TPM, 5s, Kaizen, SMED;

  • współpraca z produkcją oraz innymi działami;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka);

  • doświadczenie w pracy w Utrzymaniu Ruchu – atutem będzie doświadczenie w przemyśle spożywczym;

  • dobra znajomości zagadnień z obszaru mechaniki, budowy maszyn, automatyki obiektowej;

  • doświadczenie w pracy w środowisku Autocad;

  • umiejętności pracy w zespole i zarządzania zespołem;

  • biegła obsługa komputera i dobra znajomość pakietu MS Office;

  • uprawnienia SEP gr. E1, E2;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1;

To oferujemy

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów, w tym Łowicz, Kotlin, Włocławek i Krakus

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje

  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę

  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci, parking dla rowerów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • karta MultiSport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy