Logo Pracuj.pl

Inżynier Utrzymania Ruchu (m/k)

Henkel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Racibórz
    Racibórz, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie inicjatyw optymalizacji, w tym technicznych i organizacyjnych oraz usprawnień w procesie pracy
  • Zarządzanie właściwą alokacją budżetu remontowego: odpowiedzialność za projekty remontowe
  • Zarządzanie i kierowanie projektami (przenoszenie produkcji, decyzje dotyczące produkowania, itp), wsparcie w realizacji projektów (w zakresie inżynieryjnym, najlepszych praktyk, wymiany wiedzy i doświadczenia)
  • Planowanie budżetu i odpowiedzialności za jego realizacje
  • Planowanie, bieżąca kontrola i optymalizacja kosztów (w tym wydajności, strat energii oraz oddziaływanie na środowisko)
  • Planowanie modernizacji infrastruktury, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Planowanie i nadzór szkoleń podległych pracowników
  • Tworzenie planów remontów
  • Prowadzenie systemu maintenance w SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość SAP
  • Znajomość oprogramowania AutoCad
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu office
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • Premię tzw. „trzynastkę”, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, karty podarunkowe Sodexo
  • Możliwość preferencyjnego zakupu produktów firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Henkel Polska Sp. z o.o.

Henkel jest dla tych, którzy mierzą wysoko. Może to właśnie Ty?

W Henklu możesz wyznaczać nowe kierunki i rozwinąć karierę. Dlatego za projekty odpowiadasz od początku. Nasze wyjątkowe, dostępne na całym świecie marki to Twoja szansa na rozwój zawodowy i przecieranie nowych szlaków. Jeżeli stawiasz na aktywność i myślenie poza schematem, skorzystaj z szansy tworzenia z nami wspólnej, cyfrowej przyszłości.

Inżynier Utrzymania Ruchu (m/k), Racibórz