Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Utrzymania Ruchu/ Maintenance Engineer

ZBJ Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rocznego planu przeglądów maszyn;

  • Wsparcie Techników UR w przypadku awarii maszyn i urządzeń;

  • Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn, wprowadzanie modyfikacji mających na celu poprawę dostępności maszyn i urządzeń;

  • Uczestnictwo w projektach międzynarodowych; Prowadzenie projektów oszczędnościowych;

  • Projektowanie uszkodzonych części przy wsparciu programów 3D;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne

  • Wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn

  • Umiejętność tworzenia, modyfikacji i czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność tworzenia i czytania schematów elektrycznych

  • Wiedza z zakresu hydrauliki siłowej oraz automatyki przemysłowej;

  • Wiedza z zakresy elektryki, elektroniki oraz systemów sterowania

  • Znajomość układów mechanicznych;

  • Znajomość programów 2D oraz 3D do projektowania elementów mechanicznych

  • Wiedza z obszaru materiałoznawstwa

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

To oferujemy

  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne zarobki

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji