Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Małogoszcz, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Segment: Produkcja

Opis stanowiska

  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymanie działań prewencyjnych dla maszyn i urządzeń zakładu bazując na FMEA,
  • Wdrażanie i utrzymanie działań mających na celu podniesienie niezawodności urządzeń,
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu obniżanie kosztów utrzymania urządzeń,
  • Inicjowanie działań analizy problemów/awarii RCA (Root Cause Analysis) oraz wdrażanie działań naprawczych,
  • Udział w pracach nad opracowaniem, wdrożeniem i utrzymywaniem procedur Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • Analiza i nadzorowanie pracy w CMMS (SAP moduł UR)
  • Optymalizacja stanów magazynowych części zamiennych
  • Utrzymywanie głównych wskaźników zakładu na poziomie budżetowym,
  • Zapewnienie zgodności wykonywanych prac ze standardami BHP zakładu i grupy LH oraz przestrzeganie standardów BHP w podległym obszarze.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: mechaniczne, elektrotechniczne lub elektroniczne,
  • Minimum 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w Zakładach branży przemysłowej,
  • Wiedza techniczna z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń w przemyśle ciężkim (cementowym),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Mile widziane uprawnienia SEP lub gotowość do ich zdobycia,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- min B1,
  • Proaktywna postawa i umiejętność samodzielnego planowania czasu własnego oraz pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat.B.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy