Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Sopem

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie stałego wsparcia dla techników utrzymania ruchu w zakresie rozwiązywania problemów technicznych

  • zapewnienie wysokiego poziomu sprawności maszyn, optymalizacja istniejących systemów automatyki

  • modyfikacja podzespołów maszyn w ramach działań prewencyjnych i usprawniających

  • współpraca z serwisami zewnętrznym

  • wdrażanie praktyk z zakresu TPM

  • standaryzowanie metod napraw, opracowywanie matryc diagnostycznych dla techników utrzymania ruchu

  • monitorowanie i analizowanie wskaźników technicznych oraz planowaniem akcji poprawy

  • udział i liderowanie w projektach ciągłego doskonalenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Mechanika, Budowa Maszyn)

  • znajomość urządzeń automatyki przemysłowej

  • doświadczenie w pracy ze sterownikami Siemens serii S7 ( dodatkowy atut znajomość serii S5)

  • umiejętność obsługi robotów KUKA/FANUC będzie dodatkowym atutem

  • min 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • umiejętność diagnozowania I rozwiązywanie problemów

  • bardzo dobra znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego

  • samodzielność, kreatywność, praca w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

To oferujemy

  • zatrudnienie z międzynarodowej firmie będącej światowym liderem w swojej branży,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • dopłaty do posiłków oraz napojów,

  • znakomita atmosfera w pracy,

  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa Medicover Sport, prywatna opieka medyczna etc.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Sopem

Founded in 1969 in France and now present in 58 countries, Somfy is the world leader of the automatic control of openings and closers in homes and buildings.​

Pioneer in the connected home sector, the Group is innovating every day to create homes that offer their users comfort, well-being and safety on a daily basis and is committed to sustainable development.​

For over 50 years, we are committed to creating useful solutions that are accessible to all, designed for today and beyond.​

Przewiń do profilu firmy