Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier utrzymania ruchu

URBASER OLSZTYN sp. z o.o.

5 5007 500 brutto / mies.
  • Mariana Bublewicza 6, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Mariana Bublewicza 6

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Współprowadzenie reaktywnej i proaktywnej polityki utrzymania ruchu zakładu.

  • Przygotowanie planu utrzymania ruchu dla zakładu wraz z procedurami i instrukcjami umożliwiającymi jego optymalną realizację.

  • Monitoring stanu technicznego maszyn i urządzeń wraz z zapewnienie zgodnego z potrzebami i obowiązkiem prawnym dozoru nad maszynami i urządzeniami.

  • Analizowanie awarii i problemów w obszarze utrzymania ruchu, rozwiązywanie ich oraz wdrażanie usprawnień i działań prewencyjnych.

  • Zarządzanie planem przestojów z wykorzystaniem systemu informatycznego wspierającego utrzymanie ruchu, uzgadnianie planu z zainteresowanymi stronami.

  • Udział w spotkaniach dotyczących zagadnień technicznych i uzgodnieniach dotyczących zmian w obszarze operacyjnym.

  • Administrowanie programem typu CMMS wraz z wprowadzaniem danych, kontrolą ich poprawności, generowaniem raportów i zestawień.

  • Przygotowywanie danych, dokumentów, raportów, wymaganych przez prawo i procedury wewnętrzne, w swoim obszarze odpowiedzialności.

  • Monitorowanie realizacji planów szkoleniowych dla personelu utrzymania ruchu.

  • Określenie rozwiązań i działań w sprawie problemów serwisowych.

  • Nadzór nad realizacją kontraktów zawartych z dostawcami specjalistycznych usług.

  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji w swoim obszarze odpowiedzialności.

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną i dozorową zakładu.

  • Przeprowadzanie działań mających na celu standaryzację pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (energetyka, mechanika, automatyka – pokrewne)

  • Uprawnienia SEP,

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Kreatywność,

  • Znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, Stabilność zatrudnienia, przyjazną atmosferę w pracy, dodatek relokacyjny, prywatna opiekę medyczną

    O nas

    Firma Urbaser - międzynarodowa firma zajmująca się gospodarka odpadami.