Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier utrzymania ruchu

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp. J.O firmie

  • Geodetów 154, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp. J.

Geodetów 154

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych znajdujących się na terenie firmy,

  • wykonywanie napraw, regulacji i usuwania awarii wynikłych w trakcie produkcji,

  • konserwacja maszyn i urządzeń oraz wykonywanie przeglądów zgodnie z planem przeglądów maszyn,

  • wykonywanie prac montażowych, instalacyjnych, remontowych w ramach prowadzonej przez firmę działalności,

  • proponowanie rozwiązań usprawniających proces, funkcjonowania maszyn i urządzeń, ograniczających straty produkcyjne,

  • raportowanie wykonywanych czynności,

  • uczestnictwo w procesie zakupowym części zamiennych, współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług serwisowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • wiedza z zakresu elektrotechniki, automatyki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnień SEP do eksploatacji urządzeń do 1 kV,

  • umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży kosmetycznej, farmaceutycznej.

To oferujemy

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę od zaraz

  • Długofalową współpracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna