Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Utrzymania Ruchu

BROS Sp. z o.o. Sp. k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • rozwiązywanie problemów technicznych

  • analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych

  • planowanie konserwacji, przeglądów i remontów

  • organizowanie i nadzorowanie pracy techników UR

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu

  • udział w realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych

  • planowanie zakupu części zamiennych

  • zarządzanie dokumentacją techniczną

  • szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne wyższe, preferowane o profilu: elektryk, automatyk, mechatronik, elektromechanik, mechanika

  • doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej

  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, mechanicznych i pneumatycznych

  • znajomość systemów sterowania,

  • mile widziane uprawnienia SEP do obsługi, konserwacji i napraw w zakresie do 1 kV

  • znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność, nastawienie na współpracę zespołową, wymianę doświadczeń oraz umiejętności,

  • zaangażowanie w wykonywaniu zdań.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • ubezpieczenie grupowe

  • opieka medyczna

  • karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie