Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier utrzymania ruchu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie dla naszego klienta – firmy produkcyjnej z branży FMCG – poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    IURP/AC/0718

    Zadania:

    • Zapewnienie ciągłości pracy oraz sprawności linii produkcyjnej (napełnianie i pakowanie)
    • Przeprowadzanie analizy  awaryjności maszyn
    • Proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań naprawczych, zapobiegawczych i optymalizacyjnych
    • Zapewnianie zamienników i nowych części do urządzeń, maszyn i instalacji
    • Dokumentowanie procedur oraz instrukcji obsługi maszyn
    • Tworzenie i realizacja projektów TPM
    • Uczestnictwo, a także prowadzenie projektów związanych z optymalizacją pracy linii w celu poprawy wydajności, jakości i kosztów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
    • Doświadczenie w pracy w branży chemicznej/kosmetycznej/spożywczej/farmaceutycznej lub pokrewnej
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość programów: AutoCad lub/i Inventor
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy w zespole

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilna współpracę w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z system premiowym
    • Zatrudnienie w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku (zadaniowy czas pracy)
    • Rozwój zawodowy poprzez pracę w nowoczesnym środowisku
    • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, pakiety socjalne)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.