Inżynier Utrzymania Ruchu - Programista PLC

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-21
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-12-21)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

 W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU/ PROGRAMISTA PLC
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych oraz wyposażenia fabryki.
  • Współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
  • Tworzenie instrukcji pracy/ procedur.
  • Implementacja zmian w oprogramowaniu procesów produkcyjnych.
  • Wprowadzanie usprawnień i aktualizacja systemu wizualizacji.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne).
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym.
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON lub MITSUBISHI, manipulatorami firmy KUKA.
  • Mile widziana znajomość środowiska IQ Works 2.0.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu GP-PRO EX4.0.
  • Innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość pakietu MS Office.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne).
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

CV prosimy składać w języku polskim i angielskim
za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się