Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Ruchu - Programista PLC

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

     W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU/ PROGRAMISTA PLC
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Zakres obowiązków:

    • Aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych oraz wyposażenia fabryki.
    • Współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń.
    • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
    • Pomiary parametrów procesów technologicznych.
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
    • Tworzenie instrukcji pracy/ procedur.
    • Implementacja zmian w oprogramowaniu procesów produkcyjnych.
    • Wprowadzanie usprawnień i aktualizacja systemu wizualizacji.

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne).
    • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym.
    • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki.
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
    • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON lub MITSUBISHI, manipulatorami firmy KUKA.
    • Mile widziana znajomość środowiska IQ Works 2.0.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu GP-PRO EX4.0.
    • Innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy.
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Znajomość pakietu MS Office.

     Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne).
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

    CV prosimy składać w języku polskim i angielskim
    za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)