Inżynier Utrzymania Ruchu - Reliability & Methods Engineer w Dziale Utrzymania Ruchu

SOLVAY SP. Z O.O.O firmie

SOLVAY SP. Z O.O.

Toruńska 222

Włocławek

Grupa Solvay posiada ponad 150-letnią historię, natomiast na rynku polskim jest obecna od 12 lat i zatrudnia ponad 280 pracowników w 3 ośrodkach produkcyjnych i administracyjnych. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.solvay.com

Obecnie do naszego zespołu w Zakładzie Produkcyjnym we Włocławku szukamy kandydata/kę na stanowisko:
INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU / Reliability & Methods Engineer
w Dziale Utrzymania Ruchu

Główne zadania:

  • Definiowanie i zapewnianie stosowania właściwych procedur i procesów dotyczących konserwacji maszyn, uwzględniając aspekty bezpieczeństwa i limity zdolności produkcyjnych
  • Nadzór nad procedurami oraz ich wdrażanie
  • Definiowanie i regularne aktualizowanie planów konserwacji, uwzględniając działania prewencyjne, oraz nadzór nad realizacją czynności prewencyjnych
  • Udział w projektach: projektowanie i wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, optymalizacja pracy maszyn
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi i naprawy maszyn dla Monterów i Operatorów Maszyn
  • Utrzymywanie w sprawności instalacji budynków (infrastruktura) oraz urządzeń podlegających UDT i TDT, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Analizowanie przyczyn występowania awarii, definiowanie, oraz wdrażanie odpowiednich działań korygujących mających na celu skuteczne ich eliminowanie
  • Efektywne wykorzystanie technik nieniszczących do badania maszyn i urządzeń mających na celu poprawę ich niezawodności
  • Prowadzenie działań mających na celu zapewnienie niezawodności i łatwości konserwacji sprzętu, procesów, narzędzi, urządzeń, kontroli i systemów bezpieczeństwa
  • Identyfikowanie źródeł prowadzących do strat operacyjnych i poprawienie ich niezawodności
  • Zgłaszanie możliwości optymalizacji do Kierownika Utrzymania Ruchu
  • Wsparcie działu utrzymania ruchu w zapewnieniu sprawności technicznej i właściwego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych z zastosowaniem narzędzi TPM (analiza awarii, definiowanie standardów, klasyfikacja krytyczności maszyn, itp.),
  • Przestrzeganie polityki oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie fabryki
  • Aktywna współpraca z działem UR jak i poszczególnymi wydziałami oraz usprawnienie przepływu informacji pomiędzy nimi.

  • posiadasz wykształcenie wyższe inżynieryjne (mechanika / inżynieria / pokrewne)
  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • znasz j. angielski na poziomie dobrym (poziom B1 jako minimum), j. angielski jest naszym językiem codziennym (kandydat musi również znać biegle język polski)
  • potrafisz pracować zespołowo
  • posiadasz wysoko rozwiniętą umiejętność motywowania zespołów: motywowanie do ciągłego ulepszania wyników działu produkcji i ogólnej wydajności zakładu
  • posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie organizacji i planowania: definiowanie celów, tworzenie i wdrażanie projektów, monitorowanie wyników, organizowanie przeglądów
  • posiadasz wiedzę na temat WCM (lub równoważnych programów doskonałości, w tym TQM i TPM).
  • znasz metodologię Six Sigma (potrwierdzona certyfikatem będzie dodatkowym atutem)
  • znasz pakiet MS Office oraz programy typu CAD.

Mile widziane:

  • wiedza i umiejętności z procesów/ technologii chemicznych
  • uprawnienia SEP gr 1, 2, 3 „D”
  • znajomość systemu SAP
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej strukturze, szkolenia, wsparcie profesjonalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pakiet socjalny
  • benefity pozapłacowe: prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do posiłków oraz pakietów sportowych, ubezpieczenie na życie

Wymagane dokumenty:

  • CV (w języku polskim oraz angielskim).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy