Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

Westwing.plO firmie

Westwing.pl

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola stanu technicznego budynku, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń i instalacji zlokalizowanych w budynku

  • planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych w oparciu o wytyczne z DTR

  • rozwiązywanie problemów technicznych, diagnozowanie awarii i usterek,

  • naprawy i modernizacje instalacji wod.-kan

  • wykonywanie prac montażowych i naprawczych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość instalacji elektrycznych, mechaniki

  • uprawnienia elektryczne do 1KV

  • dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność

  • znajomość budowy maszyn transportu bliskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w atrakcyjnej branży

  • pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na sukces i rozwój

  • współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing).

  • bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • paczki bożonarodzeniowe

Westwing.pl

Misją Westwing jest inspirowanie i sprawianie, by każdy dom był pięknym domem. Naszym celem jest dostarczenie cudów e-handlu dla domu i mieszkania do ponad 1,5 miliona aktywnych klientów w 11 krajach. W ciągu zaledwie 10 lat działalności na rynku, osiągnęliśmy ponad 433 miliony euro rocznego przychodu. Co ważniejsze, możliwości, jakie stoją przed nami są ogromne.

Tajemnicą naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że pracujemy z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwań, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Przewiń do profilu firmy