Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Valeo Wiper SystemsO firmie

Valeo Wiper Systems

Przemysłowa 3

Skawina

Valeo

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Wycieraczek w Skawinie specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, malowaniu oraz montażu piór, ramion i mechanizmów wycieraczek. W 2013 roku dodatkowo rozpoczęto produkcję silników do wycieraczek. Działalność Zakładu Produkcji Systemów Wycieraczek w Skawinie jest dodatkowo wspierana przez nowoczesne centrum badań i rozwoju, które obecnie zatrudnia około 100 pracowników.
Miejsce pracy: Skawina k. Krakowa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną maszyn;
    • aktualizowanie rysunków technicznych części maszyn.
    • aktualizowanie schematów elektrycznych maszyn.
  • Modyfikacja zespołów i części maszyn w celu redukcji ilości awarii i  wydłużania ich żywotności;
    • modyfikacje części.
    • analiza awaryjności i wdrażanie nowych rozwiązań.
    • projektowanie, oferowanie i nadzór nad wykonaniem nowych bądź modyfikacją istniejących narzędzi produkcyjnych.
  • Zarządzanie dokumentacją Utrzymania Ruchu i Procesu;
    • tworzenie kart awarii poprawiających efektywność pracy.
    • tworzenie i aktualizacja dokumentacji maszynowej.
    • wsparcie podczas tworzenia i aktualizacji dokumentacji procesowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie 1-2 lata na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie: Wyższe techniczne - mechanika, elektryka, automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, zdolności techniczne manualne, umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia rysunków technicznych części i zespołów maszyn, podstawy zasad konstrukcji maszyn, podstawy zasad tworzenia schematów elektrycznych maszyn montażowych – znajomość CAD system (np. Inventor, Solidworks, Catia);
  • MS Office, AutoCad;
  • Znajomość programowania sterowników PLC oraz C++ będzie dodatkowym atutem;
  • J. angielski  średnio-zaawansowany,  j. niemiecki - będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
  • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit i karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracownicze Programy Emerytalne i inne świadczenia socjalne.

Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne