Oferta pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu (Skrzynie Hybrydowe)

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Wsparcie procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn,
  • Realizacja planu przeglądów i remontów maszyn,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu
  • Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn
  • Wdrażanie do ruchu nowych maszyn
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Wsparcie techniczne mające na celu: zwiększanie produktywności oraz redukcję kosztów funkcjonowania zakładu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, mechatronika, mechanika i budowa maszyn,
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, automatyki, elektrotechniki,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,
  • Obsługa komputera (Pakiet MS Office),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna Luxmed, pakiet Multisport, dofinansowania do posiłków),
  • Nieograniczony dostęp do strefy sportowo-rekreacyjnej,
  • Pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe,
  • Wysoką kulturę organizacyjną opartą na pracy zespołowej i szacunku

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy