Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Utrzymania Ruchu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-04-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Radomsko

    Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

    TWOJE ZADANIA:

    • zarządzanie oprogramowaniem klasy CMMS w grupie
    • tworzenie raportów KPI w utrzymaniu ruchu oraz rekomendowanie zadań doskonalących
    • optymalizacja gospodarki magazynowej i materiałowej
    • analiza i optymalizacja zużycia mediów oraz proponowanie rozwiązań zwiększających energetyczną efektywność przedsiębiorstwa
    • zarządzanie dokumentacją maszyn i obiektów
    • systemowe rozwiązywanie problemów oraz implementacja rozwiązań w grupie
    • współtworzenie i aktualizacja planów przeglądów konserwacji i remontów oraz autonomicznego utrzymania ruchu
    • zgłaszanie i realizacja pomysłów wspierających osiąganie optymalnej efektywności maszyn oraz poprawa bezpieczeństwa pracy

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe w kierunkach: elektrotechnika, energetyka, automatyka, mechatronika lub pokrewne
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, inicjatywa w działaniu i nastawienie na współpracę
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem dodatkowym
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Z NAMI ZYSKASZ:

    • umowę o pracę
      na pełny etat
    • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego
    • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
    • system kafeteryjny MyBenefit
    • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych
    • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej
      i branżowej
    • dostęp do szkoleń
    • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
      w międzynarodowym środowisku
    Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV:

    Prosimy o zawieranie w CV oświadczenia o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).