Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Utrzymania Ruchu

BASF Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie raportów miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych w obszarze utrzymania ruchu oraz wdrażanie działań korygujących.

  • Opracowywanie procedur i instrukcji w obszarze utrzymania ruchu.

  • Analizowanie i kontrola zgodności danych w SAP PM oraz raportach produkcyjnym.

  • Wspieranie Kierownika Utrzymania Ruchu w audytach oraz w opracowywaniu danych z obszaru utrzymania ruchu.

  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych.

  • Wspieranie obszaru utrzymania ruchu w zamówieniach usług serwisowych i części zamiennych.

  • Wspieranie obszaru utrzymania ruchu przy realizacji projektów działowych, zakładowych i globalnych.

  • Wspomaganie koordynacji działań w obszarze reakcji i prewencji.

  • Wspieranie obszaru utrzymania ruchu podczas awarii krytycznych.

  • Zgłaszanie i wdrażanie środków zaradczych celem eliminacji problemów i awarii chronicznych.

  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów związanych z ochroną środowiska i jakości w zakładzie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.

  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Uprawnienia energetyczne E1/2/3 oraz D1/2/3.

  • Umiejętność czytania: rysunków mechanicznych, schematów pneumatycznych i elektrycznych.

  • Obsługa SAP PM.

  • Znajomość Dyrektywy maszynowej.

  • Umiejętność zarządzania projektami.

  • Znajomość wymagań prawnych dotyczących eksploatacji maszyn i urządzeń.

  • Umiejętność koordynacji prac firm zewnętrznych.

  • Znajomość metodyki rozwiązywania problemów QRQC.

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S).

  • Obsługa MS Excel – poziom średniozaawansowany.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.

To oferujemy

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz transport dla pracowników zmianowych.

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz na: https://karierawbasf.pl/#benefity).

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

BASF Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Przewiń do profilu firmy