Inżynier Utrzymania Ruchu

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Targowa 2, 55-300 Środa Śląska, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Armacell Poland Sp. z o.o. lider na rynku izolacji technicznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Środa Śląska

     Jesteś osobą poszukującą nowych doświadczeń, chcesz nauczyć się czegoś nowego?
    Dołącz do nas!

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie okresowych przeglądów maszyn i narzędzi wykorzystywanych na produkcji według ustalonego harmonogramu
    • Konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń produkcyjnych
    • Prowadzenie projektów związanych z maszynami i zmianami layoutów
    • Optymalizacja pracy maszyn i wdrażanie nowych usprawnień;
    • Wdrażanie narzędzi typu WCM, LEAN w zakresie utrzymania ruchu
    • Prowadzenie gospodarki materiałowej; ocena zapotrzebowania i utrzymywanie zapasów części i narzędzi na optymalnym poziomie
    • Kontakt z firmami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu systemu TPM
    • Dobra, praktyczna znajomość dokumentacji technicznej i rysunku technicznego (mechaniczny i elektryczny)
    • Praktyczna znajomość mechaniki, elektryki, systemów sterowania, napędów pneumatycznych i hydraulicznych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
    • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole i zdolności analityczne
    • Inicjatywa w działaniu i konsekwencja w dążeniu do celu
    • Zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
    • Znajomość programów CAD będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Możliwość zdobycia doświadczenia
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Dodatkowe profity m.in. dodatki świąteczne i mikołajkowe, darmowe szczepienia przeciwko grypie, bilety na imprezy kulturalno-sportowe, wyprawka szkolna dla dzieci, owocowe czwartki, opieka medyczna LuxMed dla pracownika i rodziny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych).

    Armacell Poland Sp. Z o.o.
    Ul. Targowa 2,
    55-300 Środa Śląska