Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier utrzymania ruchu

ae group polska sp z o.o.

Jedności Robotniczej 3

Strzelce Krajeńskie

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie standardów w zakresie niezawodności i prewencji maszyn produkcyjnych i instalacji

  • współpraca z działem produkcji w identyfikowaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań poprawiających

  • bezpieczeństwo pracy, jakość i efektywność produkcji

  • prowadzenie gospodarki magazynowej i zakupowej na potrzeby utrzymania ruchu (części zamienne)

  • udział w projektach technicznych i inwestycyjnych w zakładzie

  • koordynacja serwisów i firm współpracujących

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższe techniczne; mechatronika, automatyka i robotyka, elektryka/ elektronika

  • znajomość sterowników PLC SIEMENS (Step 7, TIA portal)

  • znajomość języka angielskiego

  • zmysłu technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy

  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego oraz prywatną opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Grupa ae jest przedsiębiorstwem z branży odlewów aluminiowych dla znanych klientów z branży motoryzacyjnej działających na całym świecie. Obok głównej siedziby w Gerstungen (Turyngia) również w Nentershausen (Hesja), Lubece oraz w Polsce produkowane są zaawansowane technicznie produkty z aluminium, wytwarzane w procesie odlewania ciśnieniowego i obrabiane do produktu końcowego.

Przewiń do profilu firmy

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie.