Oferta pracy

Inżynier utrzymania ruchu

AWG Sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.
  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o park maszynowy w zakresie bezawaryjnej realizacji zadań oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

  • współpraca z działem produkcji w identyfikowaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo pracy, jakość i efektywność produkcji

  • zamawianie części potrzebnych do realizacji prac planowanych oraz za magazyn części zapasowych potrzebnych do utrzymania ciągłości ruchu maszyn

  • udział w projektach technicznych i inwestycyjnych w zakładzie

  • koordynowanie pracy firm zewnętrznych świadczących usługi dla działu utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu: mechatronika, automatyka i robotyka, elektryka/ elektronika

  • praktyczna znajomość sterowników PLC SIEMENS (Step 7, TIA portal)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy

  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej

  • przyjazną atmosferę pracy i komfortowe warunki pracy

  • pracę w systemie 3-zmianowym (8.00- 16.00 - 24.00) od poniedziałku do piątku

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Strzelce Krajeńskie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy