Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Utrzymania Ruchu

LeasingTeam Professional

  • Tczew, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: :

Inżynier Utrzymania RuchuNumer ref.: 0044199

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie zasobów technicznych zakładu oraz wdrażanie nowych i usprawnianie istniejących technologii;
  • Nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń, planowanie napraw i przeglądów, zakup części zamiennych, nadzór nad magazynem części zamiennych;
  • Nadzór nad infrastrukturą zakładu;
  • Zbieranie i katalogowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń oraz jej bieżąca aktualizacja;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie usterek technicznych i technologicznych, współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi;
  • Inicjowanie i prowadzenie prac modernizacyjnych;
  • Inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie nowych technologii;
  • Współpraca z mechanikami, elektrykami, automatykami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, automatyki przemysłowej;
  • Znajomość MS Office, CAD;
  • Odpowiedzialność, samodzielność, gotowość do wprowadzania zmian;
  • Konsekwencja w działaniu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i orientacja na pracę zespołową.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Możliwość awansu na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na rozwój firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne